آموزشگاه های آزاد


حدیث روزآمار بازدید از سایت

بازدیدهای محتوا : 1634748

فیش حقوق

لیست مجموعه کتابهای در دست چاپ توسط سازمان

 کلیک کنید                                                     لیست کتابهای که سازمان در دست چا پ دارد


.

Modificar el tamaño de letra:

سید جمیل احمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان در کنگره بزرگ علمی ، تخصصی و کاربردی فروشندگان و مجریان لوله و تاسیسات گروه صنایع گیتی پسند که در سنندج برگزار شد از عدم مهارت لازم در بین جوانان کردستانی به عنوان مهم ترین عامل افزایش نرخ بیکاری در این استان نام برد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان ؛ سید جمیل احمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان در کنگره بزرگ علمی ، تخصصی و کاربردی فروشندگان و مجریان لوله و تاسیسات گروه صنایع گیتی پسند که در سنندج برگزار شد از عدم مهارت لازم در بین جوانان کردستانی به عنوان مهم ترین عامل افزایش نرخ بیکاری در این استان نام برد.

سید جمیل احمدی با اشاره به فعالیت های سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور بیان داشت : این سازمان به عنوان تنها متولی رسمی ارائه آموزش های مهارتی غیر رسمی در سطح کشور با دارا بودن بیش از 6000 استاندارد آموزشی در چهار حوزه صنعت ، خدمات ، کشاورزی و فرهنگ و هنر فعالیت می نماید.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان افزود : اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان نیز با دارا بودن 16 مرکز چارت دار دولتی و 134 آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای از ظرفیت و پتانسیل بالایی در ارائه آموزش های مهارتی در سطح استان برخوردار است به طوری که سالانه بالغ بر 5 میلیون نفر – ساعت آموزش های مهارتی در بخش های مختلف توسط بخش دولتی و خصوصی ارائه می شود.

این مقام مسئول با اشاره به مسابقات جهانی آزاد مهارت گفت : خوشبختانه در مسابقات آزاد مهارت که در کشور روسیه برگزار شد رضا رزوان نخبه کردستانی توانست با کسب مدال نقره در رشته تاسیسات الکتریکی برای کشور جمهوری اسلامی ایران افتخارآفرینی کند که این خود نشان از ظرفیت بالای جوانان کردستانی در بحث مهارت و تخصص است .

احمدی با اشاره به مغفول ماندن مهارت آموزی در میان جوانان کردستانی گفت : عدم مهارت و تخصص کافی در بین جوانان کردستانی باعث شده است که این جوانان توانایی ورود به بازار کار را نداشته باشد که لازم است در راستای ایجاد اشتغال مولد و پایدار توسعه و گسترش بیش از پیش آموزش های مهارتی با همکاری و تعامل کلیه دستگاه های اجرایی سطح استان و بخش خصوصی در دستور کار قرار داده شود.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان ارائه آموزش های مهارتی متناسب با نیاز بازار کار را از جمله برنامه های این اداره کل در سالجاری برشمرد و ادامه داد : ارائه آموزش های مهارتی سفارش محور و منطبق با نیاز بازار کار می تواند نقش مهم و بسزایی در ایجاد اشتغال مولد و پایدار در سطح استان داشته باشد که امروز شاهد انعقاد تفاهم نامه همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان با گروه صنایع گیتی پسند در راستای ارتقاء سطح مهارتی مجریان تاسیسات و فعالین این بخش در سطح استان هستیم .

در پایان احمدی ابراز امیدواری کرد تا با هماری و تعامل دو سویه میان این اداره کل و بخش صنعت شاهد رشد و شکوفایی اقتصادی استان و ایجاد اشتغال مولد و پایدار برای جوانان کردستانی باشیم.

گفتنی است بر اساس تفاهم نامه همکاری بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان و گروه صنایع گیتی پسند تجهیزات و مواد مصرفی لازم در کارگاه های تاسیسات مراکز آموزش فنی و حرفه ای سطح استان تامین و این اداره کل نسبت به ارتقاء سطح مهارتی مجریان تاسیساتی سطح استان با استفاده ازظرفیت مربیان متخصص و کارآمد خود اقدام در پایان به افراد قبول شده در آزمون های فنی و حرفه ای گواهینامه مهارت اعظاء خواهد شد.

آخرین اخبار


::.   ۲۲ بهمن سالروز پیروزی حماسه عظیمی است که ملت متدین و آزاداندیش ایران آن را با آگاهی و وحدت کلمه تحت رهبری حضرت امام خمینی(ره) و با شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی خلق نمود. -- ۲۱ بهمن ۱۳۹۷  ::.

::.   مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان خبر داد : سفر سلیمان پاک سرشت معاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به استان کردستا ن -- ۰۲ آذر ۱۳۹۷  ::.

::.   مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان : عدم مهارت لازم در بین جوانان کردستانی یکی از دلایل اصلی بیکاری در این استان است -- ۰۲ آذر ۱۳۹۷  ::.

::.   کارگاه آموزشی پدافند غیر عامل و تهدیدات سایبری درمرکز آموزش فنی و حرفه ای بانه -- ۱۷ آبان ۱۳۹۷  ::.

::.   حضور کارکنان وکار آموزان مرکز آموزش فنی وحرفه ای بانه در راهپیمایی 13 آبان -- ۱۳ آبان ۱۳۹۷  ::.

::.   مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان خبر داد : کسب مدال نقره مسابقات آزاد مهارت روسیه ( اورسیا ) در رشته تاسیسات الکتریکی توسط نخبه مهارتی کردستانی -- ۱۲ آبان ۱۳۹۷  ::.

::.   جلسه هم اندیشی و تتبین طرح ایران مهارت با حضور مدیر اجرایی مرکز آموزش فنی وحرفه ای بانه در اداره آموزش وپرورش این شهرستان  -- ۰۱ آبان ۱۳۹۷  ::.

::.   سرپرست معاونت اداری و پشتیبانی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان منصوب شد -- ۲۱ شهریور ۱۳۹۷  ::.

::.   همزمان با سراسرکشور : اولین مرحله آزمون ادواری کارکنان وظیفه نیروهای مسلح در استان کردستان برگزار شد -- ۰۴ شهریور ۱۳۹۷  ::.

::.   جلسه هم اندیشی معاون آموزشی و مسئولین، کارشناسان آموزشی ، کاردانش وهنر ستانهای آموزش وپرورش شهرستان بانه با رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای این شهرستان -- ۲۱ مرداد ۱۳۹۷  ::.

سخن ریاست

سید علی علوی رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای بانهورود شما را به وب سایت مرکز آموزش فنی و حرفه ای بانه خوش آمد می گویم .....| ادامه مطلب |
موقعیت کاربران

بازدیدها

mod_vvisit_counterامروز1328
mod_vvisit_counterدیروز1630
mod_vvisit_counterاین ماه26820
mod_vvisit_counterکل بازدیدها2106997

تعدادحاضرین در سایت

 264 مهمان حاضر

تصویر روز

آدرس و شماره تلفن مرکز

کردستان - بانه -فاز دوم گلشهر - پایین تر از منازل کمیته امداد امام(ره) - مرکز آموزش فنی و حرفه ای بانه /کدپستی : 6691888546

دورنگار:08734255312    شماره های تماس  بصورت24 ساعته  : //   09015574542 //    08734255313    یا شماره تلفن 167

info@banehtvto.ir  

قران آنلاین

پیش بینی هوا شناسی

لینک مراکز استان کردستان


 

وب سایت مراکز آموزش فنی وحرفه استان کردستان


 


ا

 

خدمات الکترونیکی
ورود کاربرانفرمهای مربوط به آموزگاههای آزاد

SSL PISHRO