سامانه اعلام نتایج آزمون عملی

آموزشگاه های آزاد


حدیث روزفیش حقوق

لیست مجموعه کتابهای در دست چاپ توسط سازمان

 کلیک کنید                                                     لیست کتابهای که سازمان در دست چا پ دارد


.

Modificar el tamaño de letra:

سید جمیل احمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان با اشاره به شیوع بیماری کرونا و لزوم امکان عدم حضور کارآموزان در کارگاه های آموزش های مهارتی گفت : با توجه به ضرورت موضوع این اداره کل اقدام به تولید محتوای الکترونیکی کارگاه های آموزشی این اداره کل با همکاری شرکت رسانه آونگ نگاره ( کردمی ) نموده است .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان ؛ سید جمیل احمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان با اشاره به شیوع بیماری کرونا و لزوم امکان عدم حضور کارآموزان در کارگاه های آموزش های مهارتی گفت : با توجه به ضرورت موضوع این اداره کل اقدام به تولید محتوای الکترونیکی کارگاه های آموزشی این اداره کل با همکاری شرکت رسانه آونگ نگاره ( کوردمی ) نموده است .

احمدی بیان داشت : محتوای الکترونیکی تولید شده به عنوان مکمل آموزش های مهارتی ارائه شده در کارگاه های آموزشی مراکز آموزش فنی و حرفه ای سطح استان است که پس از خروج استان کردستان از اپیدمی کرونا ویروس و برپایی کارگاه های آموزشی روند آموزش های مهارتی به صورت عملی پیگیری خواهد شد.

وی با تاکید بر این که محتوای آموزشی تولید شده براساس استاندارد رسمی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و مورد تائید سازمان جهانی کار (ILO) است اظهار داشت : در فاز نخست از این پروژه آموزشی استاندارد های آموزشی تراش و فرز CNC و تراشکاری درجه 2 به صورت الکترونیکی در حال تولید می باشد که کارآموزان می توانند با مراجعه به وب سایت www.kurdme.com نسبت به دانلود و بهره گیری از آموزش های مهارتی در ایام تعطیلی مراکز آموزشی اقدام نمایند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان افزود : سعی شده است هریک از توانایی های مندرج در سرفصل های آموزشی این دو استاندارد آموزشی در 15 دقیقه ضبط و با توجه به وجود بسترهای لازم در شرکت رسانه آونگ نگاره ( کوردمی ) که دارنده مجوز اولین تلویزیون اینترنتی رسمی کشور است بارگذاری گردد تا امکان بهره گیری از این محتواهای آموزشی برای کلیه کارآموزان به سهولت امکان پذیر باشد.

احمدی در پایان ابراز امیدواری کرد با این رویکرد زمینه دسترسی تمامی مهارت آموزان سطح استان به آموزش‌های لازم با توجه به شرایط موجود و به‌منظور حفظ سلامتی آنان فراهم گردد.

 

تصویر هفته

 

 

سال جهش اقتصادی گرامی باد.

 

موقعیت کاربران

بازدیدها

mod_vvisit_counterامروز206
mod_vvisit_counterدیروز174
mod_vvisit_counterاین ماه6216
mod_vvisit_counterکل بازدیدها2794763

تعدادحاضرین در سایت

 68 مهمان حاضر

تصویر روز

آدرس و شماره تلفن مرکز

کردستان - بانه -فاز دوم گلشهر - پایین تر از منازل کمیته امداد امام(ره) - مرکز آموزش فنی و حرفه ای بانه /کدپستی : 6691888546

دورنگار:08734255312    شماره های تماس  بصورت24 ساعته  : //   09015574542 //    08734255313    یا شماره تلفن 167

info@banehtvto.ir  

قران آنلاین

پیش بینی هوا شناسی

لینک مراکز استان کردستان


 

وب سایت مراکز آموزش فنی وحرفه استان کردستان


 


ا

 

خدمات الکترونیکی
ورود کاربرانفرمهای مربوط به آموزگاههای آزاد

SSL PISHRO