سامانه اعلام نتایج آزمون عملی

آموزشگاه های آزاد


حدیث روزفیش حقوق

لیست مجموعه کتابهای در دست چاپ توسط سازمان

 کلیک کنید                                                     لیست کتابهای که سازمان در دست چا پ دارد


.

Modificar el tamaño de letra:

 

سید جمیل احمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان در جریان دیدار با احمد خسروی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی این استان از راه اندازی مرکز تخصصی کارآفرینی و مهارت های کسب و کار با هدف انسجام بخشی به فعالیت های استارت آپی برای کسب مهارت های لازم کارآفرینی و متعاقباً ورود به بازار اشتغال و کسب و کاردر آینده ای نزدیک در استان کردستان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان ؛ سید جمیل احمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان در جریان دیدار با احمد خسرویخ مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی این استان از راه اندازی مرکز تخصصی کارآفرینی و مهارت های کسب و کار با هدف انسجام بخشی به فعالیت های استارت آپی برای کسب مهارت های لازم کارآفرینی و متعاقباً ورود به بازار اشتغال و کسب و کار در آینده ای نزدیک در استان کردستان خبرداد.

احمدی بیان داشت : امروز در تمام دنیا اکثر مشاغل جدید از طریق شرکت های نوپایی بوجود می آیند که کالاها و خدمات جدیدی را به بازار کار عرضه می کنند که داشتن رویکرد نظام مند و پیاده سازی یک زیست بوم ، آن هم به شکلی پویا ، کارآمد و پایدار می تواند در راستای افزایش نرخ اشتغال و کارآفرینی عمل کند.

وی افزود : در همین راستا به منظور انسجام بخشی به فعالیت های مرتبط استارت آپی برای کسب مهارت های لازم کارآفرینی و متعاقباً ورود به بازار اشتغال و کسب و کار ، اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان به همراه ۷استان دیگر کشور موفق به دریافت مجوز راه اندازی مرکز تخصصی کارآفرینی و مهارت های کسب و کار شده است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان با بیان این که در این مراکز تمامی فرآیند کارآفرینی از شکل گیری ایده تا مرحله ورود به بازار پیش بینی شده است گفت : این مراکز با زمینه شناسایی کارآفرینان بالقوه و تیم کاری آنان ، امکان بررسی ایده ها ، ارائه خدمات آموزشی کارآفرینی و مهارتی ، مشاوره ، فضای کاری ، منتورینگ ، تامین مالی دوره نوزادی و نوپایی تا مرحله ورود به بازار و جذب سرمایه گذار را فراهم می نماید.

احمدی توسعه اجرای طرخ کارآفرینی مهارت بنیان و پرورش کارآفرینان مولد و ایجاد اشتغال پایدار از طریق بستر سازی برای کسب و کارهای پر رشد در اکوسیستم بهبود یافته و کارآفرینانه را از جمله اهداف مهم در راه اندازی مرکز تخصصی کارآفرینی و مهارت های کسب و کار استان کردستان برشمرد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان راه اندازی مرکز تخصصی کارآفرینی و مهارت های کسب و کار را یک فرآیند فرابخشی دانست و بیان داشت : این مرکز با رویکرد تعامل دستگاه های اجرایی نظیر دانشگاه ها ، شرکت شهرک های صنعتی استان و دستگاه های اجرایی در آینده ای نزدیک راه اندازی و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت

در ادامه خسروی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان کردستان ضمن اعلام آمادگی در راستای همکاری در راه اندازی مرکز تخصصی کارآفرینی و مهارت های کسب و کار ، این مرکز را نقطه عطفی در راستای کمک به رونق تولید و توسعه بیش از پیش صنایع کوچک استان و در نتیجه ایجاد بستر لازم برای توسعه اشتغال و کسب و کار جوانان کردستانی دانست.

تصویر هفته

 

 

سال جهش اقتصادی گرامی باد.

 

موقعیت کاربران

بازدیدها

mod_vvisit_counterامروز194
mod_vvisit_counterدیروز174
mod_vvisit_counterاین ماه6204
mod_vvisit_counterکل بازدیدها2794751

تعدادحاضرین در سایت

 38 مهمان حاضر

تصویر روز

آدرس و شماره تلفن مرکز

کردستان - بانه -فاز دوم گلشهر - پایین تر از منازل کمیته امداد امام(ره) - مرکز آموزش فنی و حرفه ای بانه /کدپستی : 6691888546

دورنگار:08734255312    شماره های تماس  بصورت24 ساعته  : //   09015574542 //    08734255313    یا شماره تلفن 167

info@banehtvto.ir  

قران آنلاین

پیش بینی هوا شناسی

لینک مراکز استان کردستان


 

وب سایت مراکز آموزش فنی وحرفه استان کردستان


 


ا

 

خدمات الکترونیکی
ورود کاربرانفرمهای مربوط به آموزگاههای آزاد

SSL PISHRO