سامانه اعلام نتایج آزمون عملی

آموزشگاه های آزاد


حدیث روزآمار بازدید از سایت

بازدیدهای محتوا : 2032316

فیش حقوق

لیست مجموعه کتابهای در دست چاپ توسط سازمان

 کلیک کنید                                                     لیست کتابهای که سازمان در دست چا پ دارد


  • وزارت کار وامور اجتماعی
  • سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور
  • پرتال جامع سازمان آموزش فنی و حرفه ای
  • سامانه آموزش مجازی
  • کتابخانه دیجیتال
  • اعلام نتایج آزمون های هماهنگ
  • زمانبندی آزمونهای هماهنگ مرکز
  • اداره کل آموزش فنی وحرفه ای کردستان

.

Modificar el tamaño de letra:

اولین جلسه شورای مهارت فنی و حرفه ای شهرستان بانه  در سالن جلسات فرمانداری و با حضور معاون فرماندار ورئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای بانه و تعدادی از مسئولین ادارات شهرستان برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی مرکزآموزش فنی وحرفه ای بانه  ؛ امروز شنبه ، اولین جلسه شورای مهارت در شهرستان بانه  به ریاست معاون فرماندارو با حضور آزاد دولتی  رئیس مرکزآموزش فنی و حرفه ای بانه  و تعدادی از مسئولین ادارات  در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
آزاد دولتی رئیس مرکز بانه درابتدای جلسه ضمن خیرمقدم به حاضرین :به ارائه عملکرد و اجرای تعهدات آموزشی  مر کز  آموزش فنی وحرفه ای بانه و همچنین آموزشگاههای فنی و حرفه ای ازاد این شهرستان نمود و اظهار داشت   در راستای کمک به جوانان برای ایجاد اشتغال در دستگاه های اجرایی فنی و واحدهای صنعتی باید هماهنگی هم فکری و هم افزایی کنیم

ازاد دولتی در ادامه گفت : در راستای مهارت اموزی باید در شهرستان نیازسنجی کنیم و در این راستا استعداد یابی و بازار یابی کرد و زمینه را فراهم کنیم که به واسطه  آموزش درست،افراد لایق و اموزش دیده وارد بازار کار شوند.

رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای بانه افزود :صنعت بر اساس روز در حال پیشرفت است وتربیت  نیروی مهار وظیفه فنی حرفه ای است و باید تعامل و اطلاعات و بستری که در شهرستان بانه  است استفاده کنیم و باید طبق نیاز شهرستان ظرفیت هارا بسنجیم و رشته ها را راه اندازی کنیم .ودر  این راستا از کلیه مسئولین درخواست نمود که پیشنهادات را در رابطه با ایجاد رشته های جدید مورد نیاز بازار کار و منطقه که منجر به ایجاداشتغال پایدار شود به این مرکز ارائه نمایند
محمدی معاون فرماندار در این جلسه  اظهار داشت: مهارتهای علمی، فنی ارائه شده در مراکز فنی و حرفه ای از نیازهای ضروری جامعه می باشد که در واقع آموزشهای متوسطه و عالی هنوز به سمت استفاده و بهره برداری عملی نرفته و صرفا" مدرک گرایی وجود دارد.

محمدی در ادامه افزود دستگاههای اجرائی، واحدهای صنعتی و تولیدی و صنفی در شهرستان آمادگی لازم برای تربیت نیروهای ماهر و فنی را با استفاده از مراکز آموزشی فنی و حرفه ای را دارند:

محمدی معاون فرماندار شهرستان بانه در پایان اظهار داشت: یکی دیگر از مشکلات که با آموزش مهارتهای فنی و حرفه ای مرتفع می شود، استفاده مناسب از تسهیلات اشتغالزایی روستایی و توسعه پایدار با دریافت مدارک فنی و حرفه ای می باشد..
و در انتهای جلسه جمعی از مسئولین گزارشاتی در راستای فعالیت های خود در خصوص همکاریهای فی مابین و تفاهم نامه های آموزشی با مرکز آموزش فنی وحرفه ای بانه ارائه دادندو بنابه توصیه معاون فرماندارمقرر گردید نتیجه راهکارها و عملی کردن پیشنهاد های مطرح شده در این جلسه در جلسات آتی مورد ارزیابی قرار گیرد .

 

تصویر هفته

 

 

 

آخرین اخبار


::.   حضور پر شور کارکنان وکار آموزان مرکز آموزش فنی وحرفه ای بانه در راهپیمایی 13 آبان -- ۱۵ آبان ۱۳۹۸  ::.

::.   بازدید نماینده مردم بانه و سقز در مجلس شورای اسلامی ، از کارگاه های آموزشی مرکز آموزش فنی وحرفه ای بانه -- ۱۰ آبان ۱۳۹۸  ::.

::.   بازدید مسئول حراست اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان کردستان از مرکز آموزش فنی وحرفه ای بانه  -- ۱۰ آبان ۱۳۹۸  ::.

::.   معاون وزیر تعاون ، کار و رفاع اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از استاندار کردستان تقدیر کرد -- ۲۸ مهر ۱۳۹۸  ::.

::.   با اهدای لوح از کیوان عبدالله زاده مهارت آموخته مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بانه تقدیر شد -- ۱۹ مرداد ۱۳۹۸  ::.

::.   جوان کردستانی به عنوان مهارت آموخته برتر کشور شناخته شد -- ۱۶ مرداد ۱۳۹۸  ::.

::.   تبیین برنامه های هفته مهارت با حضور موسسین آموزشگاههای فنی وحرفه ای آزاد این شهرستان در مرکز بانه  -- ۲۶ تیر ۱۳۹۸  ::.

::.   برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از استعمال مواد مخدر -- ۰۹ تیر ۱۳۹۸  ::.

::.   شرکت کارکنان مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بانه در راهپیمایی روز جهانی قدس -- ۱۰ خرداد ۱۳۹۸  ::.

::.   اولين جلسه شوراي مهارت درفرمانداری شهرستان بانه -- ۰۴ خرداد ۱۳۹۸  ::.

موقعیت کاربران

بازدیدها

mod_vvisit_counterامروز900
mod_vvisit_counterدیروز1381
mod_vvisit_counterاین ماه9197
mod_vvisit_counterکل بازدیدها2553972

تعدادحاضرین در سایت

 113 مهمان حاضر

تصویر روز

آدرس و شماره تلفن مرکز

کردستان - بانه -فاز دوم گلشهر - پایین تر از منازل کمیته امداد امام(ره) - مرکز آموزش فنی و حرفه ای بانه /کدپستی : 6691888546

دورنگار:08734255312    شماره های تماس  بصورت24 ساعته  : //   09015574542 //    08734255313    یا شماره تلفن 167

info@banehtvto.ir  

قران آنلاین

پیش بینی هوا شناسی

لینک مراکز استان کردستان


 

وب سایت مراکز آموزش فنی وحرفه استان کردستان


 


ا

 

خدمات الکترونیکی
ورود کاربرانفرمهای مربوط به آموزگاههای آزاد

SSL PISHRO