آموزشگاه های آزاد


حدیث روزآمار بازدید از سایت

بازدیدهای محتوا : 1872726

فیش حقوق

لیست مجموعه کتابهای در دست چاپ توسط سازمان

 کلیک کنید                                                     لیست کتابهای که سازمان در دست چا پ دارد


.

Modificar el tamaño de letra:

سید جمیل احمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان در ادامه سفر خود به شهرستان بانه با محمد امین زاده سرپرست فرمانداری این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان ؛ سید جمیل احمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان در ادامه سفر خود به شهرستان بانه با محمد امین زاده سرپرست فرمانداری این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

در ابتدای این دیدار سید جمیل احمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان ضمن تشریح فعالیت های این اداره کل با اشاره به نقش آموزش های مهارتی در ایجاد اشتغال مولد و پایدار ، آموزش های مهارتی را راهکاری مناسب در راستای تربیت نیروی متخصص و کارآمد و افزایش بهره وری تولید خواند و بیان داشت : اهمیت به آموزش های مهارتی به عنوان یک مقوله زیرساختی در توسعه هر جامعه می تواند گامی مهم و موثر در راستای پیشرفت و آبادانی کشور را بدنبال داشته باشد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان ایجاد بسترهای لازم برای توسعه و گسترش آموزش های مهارتی را سرمایه گذاری مناسب و سودآور برای جامعه خواند و خواستار توسعه آموزش های مهارتی در شهرستان بانه از طریق تخصیص اعتبارات تعمیراتی و تجهیزاتی مناسب به مرکز آموزش فنی و حرفه ای این شهرستان در راستای توسعه آموزش های مهارتی شد.

در ادامه محمد امین زاده سرپرست فرمانداری شهرستان بانه نیز ضمن تقدیر و تشکر از حمایت های مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان از مرکز آموزش فنی و حرفه ای این شهرستان میزان رضایتمندی مردم شریف شهرستان بانه از این مرکز آموزشی را مطلوب ارزیابی کرد و افزود : آموزش های مهارتی یه عنوان یکی از ارکان اصلی توسعه در شهرستان محسوب و باید به آن توجه ویژه ای شود .

امین زاده ارائه آموزش های مهارتی متناسب با نیاز منطقه ای و پتانسیل های موجود را یکی از راهکارهای اصلی در برون رفت از معضل بیکاری در شهرستان دانست و یادآور شد : متاسفانه به دلیل مرزی بودن شهرستان بانه و عدم دسترسی مناسب امروز ما شاهد بیکاری فزاینده در میان جوانان بانه ای هستیم و آموزش های مهارتی می تواند در ایجاد بستر دستیابی به اشتغال مولد و پایدار کمک شایانی را نماید.

سرپرست فرمانداری شهرستان بانه تعامل و همکاری مستمر دستگاه های اجرایی با مرکز آموزش فنی و حرفه ای این شهرستان را راهکاری مناسب در جهت توسعه و گسترش آموزش های مهارتی به عنوان یکی از نیازهای اصلی شهرستان در موقعیت کنونی خواند و از تشکیل شورای مهارت استان در آینده ای نزدیک خبر داد .

تصویر هفته

 

 

 

آخرین اخبار


::.   تبیین برنامه های هفته مهارت با حضور موسسین آموزشگاههای فنی وحرفه ای آزاد این شهرستان در مرکز بانه  -- ۲۶ تیر ۱۳۹۸  ::.

::.   برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از استعمال مواد مخدر -- ۰۹ تیر ۱۳۹۸  ::.

::.   شرکت کارکنان مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بانه در راهپیمایی روز جهانی قدس -- ۱۰ خرداد ۱۳۹۸  ::.

::.   اولين جلسه شوراي مهارت درفرمانداری شهرستان بانه -- ۰۴ خرداد ۱۳۹۸  ::.

::.   در آستانه حلول ماه مبارک رمضان صورت گرفت : غبار روبی نماز خانه مرکزآموزش فنی وحرفه ای بانه -- ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۸  ::.

::.   بازدید فرماندار و رؤسای ادارات شهرستان بانه از مرکز آموزش فنی وحرفه ای این شهرستان -- ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۸  ::.

::.   بازديد دانش آموزان مقطع متوسطه شهرستان بانه از مرکز آموزش فنی و حرفه ای اين شهر -- ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸  ::.

::.   در هفته مشاغل صورت گرفت در هفته مشاغل صورت گرفت  -- ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸  ::.

::.   مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان : توسعه و تقویت آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای یکی از اولویت های اصلی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان است. -- ۲۸ فروردين ۱۳۹۸  ::.

::.   سرپرست فرمانداری شهرستان بانه : آموزش های مهارتی یکی از ارکان اصلی در توسعه شهرستان بانه محسوب می شود -- ۲۸ فروردين ۱۳۹۸  ::.

موقعیت کاربران

بازدیدها

mod_vvisit_counterامروز1350
mod_vvisit_counterدیروز1355
mod_vvisit_counterاین ماه33242
mod_vvisit_counterکل بازدیدها2366974

تعدادحاضرین در سایت

 226 مهمان حاضر

تصویر روز

آدرس و شماره تلفن مرکز

کردستان - بانه -فاز دوم گلشهر - پایین تر از منازل کمیته امداد امام(ره) - مرکز آموزش فنی و حرفه ای بانه /کدپستی : 6691888546

دورنگار:08734255312    شماره های تماس  بصورت24 ساعته  : //   09015574542 //    08734255313    یا شماره تلفن 167

info@banehtvto.ir  

قران آنلاین

پیش بینی هوا شناسی

لینک مراکز استان کردستان


 

وب سایت مراکز آموزش فنی وحرفه استان کردستان


 


ا

 

خدمات الکترونیکی
ورود کاربرانفرمهای مربوط به آموزگاههای آزاد

SSL PISHRO