آموزشگاه های آزاد


حدیث روزآمار بازدید از سایت

بازدیدهای محتوا : 1634742

فیش حقوق

لیست مجموعه کتابهای در دست چاپ توسط سازمان

 کلیک کنید                                                     لیست کتابهای که سازمان در دست چا پ دارد


.

Modificar el tamaño de letra:

حسین خوش اقبال معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان از کارگاه های آموزشی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید ورمقانی شهرستان سنندج بازدید و ازنزدیک با فعالیت های آموزشی این مرکز بیش از پیش آشنا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان ؛ حسین خوش اقبال معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان از کارگاه های آموزشی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید ورمقانی شهرستان سنندج بازدید و ازنزدیک با فعالیت های آموزشی این مرکز بیش از پیش آشنا شد.

در ابتدای این بازدید سید جمیل احمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان با تشریح قعالیت های اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان اظهار داشت : اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان با دارا بودن 16 مرکز چارت دار دولتی و بیش از 130 آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای توانسته است گام های مهم و موثری را در راستای توسعه و گسترش آموزش های مهارتی در سطح استان بردارد و زمینه تربیت نیروی متخصص و کارآمد و همچنین توانمند سازی نیروی انسانی شاغل در بازار کار را فراهم نماید.

احمدی از ارائه 3 میلیون و 500 هزار نفر  ساعت آموزش های مهارتی توسط بخش دولتی و 1 میلیون و 250 هزار نفر  ساعت آموزش های مهارتی در بخش خصوصی خبر داد افزود : سالانه به صورت میانگین 18000 نفر از مردم شریف استان کردستان از آموزش های مهارتی بهره مند می شوند .

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان وجود مربیان متخصص و کارآمد و بهره گیری از تجهیزات بروز در کارگاه های آموزشی این اداره کل را از دیگر نقاط قوت این اداره کل برشمرد و خواستار توسعه بیش از پیش آموزش های مهارتی در سطح استان با همکاری و تعامل سایر دستگاه های اجرایی سطح استان به عنوان یکی از مولفه های اصلی ایجاد اشتغال مولد و پایدار در سطح استان شد.

در ادامه حسین خوش اقبال معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان نیز ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش های شبانه روز کارکنان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان فعالیت های آموزشی کارگاه های مراکز آموزش فنی و حرفه ای را گامی مهم و موثر در تربیت نیروی متخصص و کارآمد برشمرد و خواستار توجه ویژه به مقوله آموزش های مهارتی در سطح استان شد.

خوش اقبال آموزش های مهارتی را پلی ارزشمند میان دانشگاه و بازارکار ذکر کرد و گفت : فقدان مهارت در میان جوانان جویای کار و تفکر پشت میز نشینی موجب ایجاد بیکاری در سطح جوانان منطقه شده است که مراکز آموزش فنی و حرفه ای سطح استان می توانند با توانمند سازی جوانان کردستانی به ابزار مهارت این فشار را از سطح جامعه و خانوارهای کردستانی بکاهند .

آخرین اخبار


::.   ۲۲ بهمن سالروز پیروزی حماسه عظیمی است که ملت متدین و آزاداندیش ایران آن را با آگاهی و وحدت کلمه تحت رهبری حضرت امام خمینی(ره) و با شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی خلق نمود. -- ۲۱ بهمن ۱۳۹۷  ::.

::.   مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان خبر داد : سفر سلیمان پاک سرشت معاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به استان کردستا ن -- ۰۲ آذر ۱۳۹۷  ::.

::.   مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان : عدم مهارت لازم در بین جوانان کردستانی یکی از دلایل اصلی بیکاری در این استان است -- ۰۲ آذر ۱۳۹۷  ::.

::.   کارگاه آموزشی پدافند غیر عامل و تهدیدات سایبری درمرکز آموزش فنی و حرفه ای بانه -- ۱۷ آبان ۱۳۹۷  ::.

::.   حضور کارکنان وکار آموزان مرکز آموزش فنی وحرفه ای بانه در راهپیمایی 13 آبان -- ۱۳ آبان ۱۳۹۷  ::.

::.   مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان خبر داد : کسب مدال نقره مسابقات آزاد مهارت روسیه ( اورسیا ) در رشته تاسیسات الکتریکی توسط نخبه مهارتی کردستانی -- ۱۲ آبان ۱۳۹۷  ::.

::.   جلسه هم اندیشی و تتبین طرح ایران مهارت با حضور مدیر اجرایی مرکز آموزش فنی وحرفه ای بانه در اداره آموزش وپرورش این شهرستان  -- ۰۱ آبان ۱۳۹۷  ::.

::.   سرپرست معاونت اداری و پشتیبانی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان منصوب شد -- ۲۱ شهریور ۱۳۹۷  ::.

::.   همزمان با سراسرکشور : اولین مرحله آزمون ادواری کارکنان وظیفه نیروهای مسلح در استان کردستان برگزار شد -- ۰۴ شهریور ۱۳۹۷  ::.

::.   جلسه هم اندیشی معاون آموزشی و مسئولین، کارشناسان آموزشی ، کاردانش وهنر ستانهای آموزش وپرورش شهرستان بانه با رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای این شهرستان -- ۲۱ مرداد ۱۳۹۷  ::.

سخن ریاست

سید علی علوی رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای بانهورود شما را به وب سایت مرکز آموزش فنی و حرفه ای بانه خوش آمد می گویم .....| ادامه مطلب |
موقعیت کاربران

بازدیدها

mod_vvisit_counterامروز1328
mod_vvisit_counterدیروز1630
mod_vvisit_counterاین ماه26820
mod_vvisit_counterکل بازدیدها2106997

تعدادحاضرین در سایت

 258 مهمان حاضر

تصویر روز

آدرس و شماره تلفن مرکز

کردستان - بانه -فاز دوم گلشهر - پایین تر از منازل کمیته امداد امام(ره) - مرکز آموزش فنی و حرفه ای بانه /کدپستی : 6691888546

دورنگار:08734255312    شماره های تماس  بصورت24 ساعته  : //   09015574542 //    08734255313    یا شماره تلفن 167

info@banehtvto.ir  

قران آنلاین

پیش بینی هوا شناسی

لینک مراکز استان کردستان


 

وب سایت مراکز آموزش فنی وحرفه استان کردستان


 


ا

 

خدمات الکترونیکی
ورود کاربرانفرمهای مربوط به آموزگاههای آزاد

SSL PISHRO